Reference

"Na chalupě jsme strávili letošní vánoce. Ačkoliv to bylo poprvé, co jsme na svátky byli mimom domov, cítili jsme se tu velmi příjemně a Štědrý večer u krbu byl kouzelný. Mailová komunikace s majiteli probíhala velmi dobře a pružně. Čekalo nás i domácí cukroví od paní majitelky a také milý povánoční koncert v místní kapličce, který svědčil o tom, že místní spolu opravdu žijí. Celý týden jsme si všichni na chaloupce užili, na Štědrý den romanticky nasněžilo, v chaloupce bylo teplo, pokoje čisté, útulné, mládež si užila bazen a dospěláci saunu. Opravdu milé místo, které stojí za to navštívit a strávit zde pár volných dní v naprostém klidu."

 

Zajícovi a Maťákovi

Před dvěmi dny jsme se vrátili z týdenního pobytu u Křížkových v Chrástově a bez přehánění můžeme říct, že to byl nejlepší týden, jaký jsme kdy zažili v rámci mnoha zkušeností, které máme z různých chat a chalup po celé ČR  Realita v tomto případě ještě převyšuje dojem z internetové prezentace, což je velmi výjimečné. Vše, tedy čistota, prostředí, servis paní a pana domacích, na výtečnou. Máme velkou radost, že jsme našli místo, kam se určitě budeme chtít vrátit. Ať už rádi plavete (v jakémkoli počasí  ), jezdíte na kole, máte rádi procházky, lenošíte u krbu či se jen tak kocháte tichou přírodou, přijdete si na chalupě v Chrástově na své. Nelze rovněž nezmínit blahodárné masážní schopnosti pana domácího a sladkou pozornost paní domácí. Jako bonus nám Křížkovi zařídili na začátek dubna nezvykle krásné počasí  Naše hodnocení: 10 bodů z deseti!

 

K a T Žůrkovi, Praha

Děkujeme za krásný pobyt v malebné chaloupce v Chrástově u rodiny Křížkových. Ocenili jsme nejen nádhernou zahrádku s vyžitím pro děti, ale i útulný, krásný a především naprosto čistý interiér, kde se nám celý týden skvěle odpočívalo. Nejen

že nám majitelé doporučili spoustu možností k výletům po okolí, ale dokonce nám zprostředkovali návštěvu blízkého kravína, kde jsme si mohli prohlédnout a pohladit třeba jen pár hodin stará telátka i koťátka. Ocenili jsme to my dospělí a naše

děti z toho byly nadšené. Stejně tak i ze super bazénu s protiproudem, kde jsme strávili spoustu času a který se nám opouštěl opravdu jen velmi těžce :-) A to ani nemluvím o výborném koláči a štrůdlu ke snídani, který peče paní Křížková.

Ještě jednou děkujeme rodině Křížkových za nádherný pobyt u nich a těšíme se, že se k nim příští rok zase vrátíme.

 

Martenkovi

Po roce jsme se vrátili a opět jsme byli nadšeni. I když polovinu naší rodiny ochromila rýma, užili jsme si to u Vás náramně. Po bazénu a večerním posezení u krbu se nám opravdu stýská. Naše dcera často vzpomíná na králíky a hřiště na návsi a syn na projížďky na kole. Moc se nám líbil výlet do Tábora (muzeum Lega a čokolády), ZOO Jihlava, město Pelhřimov (muzeum rekordů a kuriozit, peklo, muzeum strašidel). V okolí je spousta možností k výletům a za jeden týden se to bohužel stihnout nedá. To znamená, že jste nás, milí Křížkovi, neviděli naposledy. Děkujeme.

 

Bukovi z Buštěhradu

Děkujeme za poskytnutí střechy nad hlavou v tak krásném a klidném prostředí. Bylo nám ve Vaší chalupě opravdu pohádkově, vůbec se nám nechtělo odjíždět a všem kdo psal, že je týden málo...je to pravda, týden je strašně málo!!!

To se musí zopakovat!

Ještě jednou děkujeme!!!!

 

Kristina Ohlídalová, Zlín

Dovolenkuji se svou rodinou po českých chalupách již řadu let, tahle je první, do které se chci vrátit....

Tak příjemní lidé, překrásné prostředí a v okolí spousta zajímavých míst...

Chalupa jako ze snu, okamžitě jsem se tady cítil naprosto skvěle...

Ještě jednou dík a příští rok nashle, milí Křížkovi!

 

Milan Bellay,Skalica

Vážení přátelé,

pokud hledáte úžasnou přírodu, klid a pohlazení na duši, je to to nejlepší místo pro zregenerování vašich sil. Neskutečně jsme si to všechno užívali a vřele doporučujeme i Vám. V neposlední řadě jsme se setkali s fajn lidmi, kteří nám poskytli, co nám na očích viděli a za to ještě jednou moc děkujeme. Doufám, že jsme tu nebyli naposledy.

 

 Herčíkova a Jarešova